1967 yılında aile şirketi olarak kurulan, 2000’li yıllarında başında kendi ürettiği et ürünleri ile modern tesislerine taşınan Beşyıldız Et Mamulleri, profesyonel ekibi ve tecrübesi ile dana, piliç ve hindi etlerinin işlendiği üretiminde, ihracatta Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor.

2009 senesi itibariyle ihracat serüvenine başlayan Beşyıldız, her yıl yeni ülkeleri portföyüne ekleyerek milli ve klasik damak zevklerimizi komşu ve yakın bölge ülkelerine sunmanın heyecanını yaşıyor.

Kurucu yönetimden aldığı teşvik ve destek ile 2. nesil Altınkaya ailesi her yıl ülkemizi Dünya’nın en iyi ve prestijli gıda fuarlarında temsil etmektedir. Katılımcı olduğu fuarların yanı sıra pazar araştırması adına sürekli saha da olmayı tercih ediyor.

Ortadoğu ve Afrika’da bölge halklarının damak tadına ve mevcut ekonomik koşullarına uygun ürün üretme ve sunma kapasitesine sahip Beşyıldız, ulusal düzeyden uluslararası ticaret segmentine geçmenin haklı gururunu yaşıyor.

Sahip olduğu BRC, ISO 22000 – 9001, Helal Sertifikası ile ithalatçı firmaların istediği teknik ve altyapısal bütün gereksinimleri karşılan Beşyıldız, ihracatta güven ve istikrarın ne kadar önemli olduğu kısa zaman da kavramış bulunmakta.

Çağı takip eden, yenilikçi ürünleri ile müşteri ve nihai tüketicinin gözdesi olan Beşyıldız markası Türkiye’deki başarılarının yanı sıra Dünya’nın belli başlı bölgelerinde söz sahibi olma yolunda hızla ilerliyor.

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 55